facebook

 

Виробничі потужності

ТОВ фірма "СВ", один із лідерів у виробництві товарів побутової хімії в Україні, має свій повністю замкнутий виробничий цикл - від розробки власних рецептур чистячих, миючих засобів побутової хімії до випуску готової продукції.


Виробничі та складські приміщення фірми СВ

Виробничі та складські приміщення фірми СВГотова продукція зберігається в спеціально обладнаних складських приміщеннях, що дозволяє забезпечувати зберігання згідно з усіма нормами та вимогами, а також швидко та якісно здійснювати відвантаження, як усередині країни, так і на експорт.

Вже на даний момент наша виробнича база дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності у виробництві засобів побутової хімії, і в зв'язку з цим наша компанія планує випуск нових видів продукції, що мають попит на ринках України, країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Блог

01.08.2018

vs

Що краще: пральний порошок або гель для прання? На сьогоднішній день перед господинями постає складний вибір при купівлі засобів для прання.

Детальніше >>


01.10.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 жовтня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Вологі серветки для дітей ТМ" SAMA "".

Детальніше >>


01.09.2017

З 1 вересня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Засіб для миття посуду Гель ТМ" SAMA® і Засіб для миття посуду Бальзам ТМ "SAMA®" Антибактеріальний"".

Детальніше >>


01.08.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 серпня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Чистячий засіб для плит ТМ" SAMA® "".

Детальніше>>


01.07.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 липня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Засіб для видалення плісняви ТМ" SAMA® "".

Детальніше >>


01.06.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 червня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Універсальний чистячий засіб" Сантрі "ТМ" SAMA® "Спрей".

Детальніше>>