facebook

 

Нагороди


Диплом переможця обласного конкурсу "Краща продукція Харківщини" в номінації "Промислові товари для населення", що проводиться в рамках національного конкурсу "100 кращих товарів року Україна-2013", за виробництво якісної продукції "Унівесралное засіб по догляду за меблями поліроль-антипил "САМА".

Диплом всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ" 2013 р.


Диплом переможця обласного конкурсу "Краща продукція Харківщини" в номінації "Промислові товари для населення", що проводиться в рамках національного конкурсу "100 кращих товарів року Україна-2012", за виробництво якісної продукції "Кисневий відбілювач "САМА".

Диплом всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ" 2012 р.


 Диплом переможця обласного конкурсу "Краща продукція Харківщини" в номінації "Промислові товари для населення", що проводиться в рамках національного конкурсу "100 кращих товарів року Україна-2010", за виробництво якісної продукції "Засіб універсальне синтетичне для прання".

Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів року Україна-2010" в номінації "Промислові товари для населення", за виробництво якісної продукції "Засіб універсальне синтетичнеТМ "САМА"-BABY для прання дитячої білизни та одягу ".

Срібна медаль і диплом конкурсу "Кришталевий Лотос" за серію рідини для зняття лаку ТМ "e'Va", яка увійшла в число "100 кращих товарів року Російської Федерації".

Бронзова медаль і диплом конкурсу "Кришталевий Лотос" за серію універсальних синтетичних засобів для прання ТМ "САМА", яка увійшла в число "100 кращих товарів року Російської Федерації".

За вагомий особистий внесок у розвиток економіки України, професійне управління підприємством керівник підприємства нагороджений Орденом"Статус нагорода - Професіонал галузі".

Грамота нагородження керівника Компанії "СВ" Салай В.В. Орденом "Статус нагорода - Професіонал галузі".

Медаль "Лідер галузі 2009"

Торгова марка "САМА" відзначена Золотою медаллю "Знак якості" в рамках міжнародної програми захисту прав споживачів

Присвоєно почесне звання "Лідер економіки України" в номінації "Надійний і стабільний партнер".

Присвоєно почесне звання "Лідер галузі 2009"

Блог

01.08.2018

vs

Що краще: пральний порошок або гель для прання? На сьогоднішній день перед господинями постає складний вибір при купівлі засобів для прання.

Детальніше >>


01.10.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 жовтня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Вологі серветки для дітей ТМ" SAMA "".

Детальніше >>


01.09.2017

З 1 вересня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Засіб для миття посуду Гель ТМ" SAMA® і Засіб для миття посуду Бальзам ТМ "SAMA®" Антибактеріальний"".

Детальніше >>


01.08.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 серпня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Чистячий засіб для плит ТМ" SAMA® "".

Детальніше>>


01.07.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 липня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Засіб для видалення плісняви ТМ" SAMA® "".

Детальніше >>


01.06.2017

Универсальное моющее средство ТМ "SAMA"

З 1 червня 2017 року ТОВ фірма "СВ" почала випуск нового продукту "Універсальний чистячий засіб" Сантрі "ТМ" SAMA® "Спрей".

Детальніше>>